Neohodnoceno

1 Reichsmark spende - Gemeinnutz geht vor Eigennutz

Hluboko zakořeněný v dějinách Evropy je 1 Reichsmark spende - Gemeinnutz geht vor Eigennutz.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: G424
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Položka byla vyprodána…
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Tento předmět je nejen památkou na dobu, kdy německý národ procházel obrovskými změnami, ale také stálým připomenutím principů a ideálů té doby. Fráze "Gemeinnutz geht vor Eigennutz", která volně přeloženo znamená "veřejný prospěch má přednost před osobním zájmem", odráží hloubku německého národního cítění a ducha solidarity v určitých momentech 20. století. Tato mince, vyražená s pečlivým důrazem na detail, nabízí majitelům okno do doby, která formovala moderní Evropu a ovlivnila celosvětové události.

1 Reichsmark spende - Gemeinnutz geht vor Eigennutz je nejen hmotným artefaktem, ale také klíčem k porozumění německé historii a kultuře. Je to také připomenutí hodnot, které v té době dominovaly veřejné diskuzi, ať už byly správné či chybné. Vlastnictví takového kousku historie je privilegiem, protože představuje vzácný vhled do myšlení a ideologie německého národa. Pro sběratele, historiky a všechny, kdo mají zájem o dějiny Evropy, je tato mince cenným doplňkem k jejich sbírce a připomínkou doby, která změnila tvář kontinentu.

Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 Sb. Tento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.