Neohodnoceno

1942 Medaile s Letadlem Focke-Wulf Ta 154

Medaile s motivem letadla Focke-Wulf Ta 154 Moskito nejenže představuje odbornou řemeslnou práci, ale také odhaluje příběh odvahy, inovace a vědeckého pokroku během druhé světové války. Je to také pocta inženýrům a pilotům, kteří riskovali vše, aby přinesli nové technologické průlomy. Tento kus představuje spojení mezi uměním, historií a vědou, které spolu tvoří něco víc než jen památku na minulost; je to most do doby, která formovala moderní svět.

Skladem (>5 ks)
Kód: G256
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

 

Představujeme jedinečnou sbírkovou medaili, která v sobě nese silný symbol a kousek letecké historie. Medaile s motivem letadla Focke-Wulf Ta 154 Moskito a rokem 1942 je výjimečný sběratelský předmět, který si zaslouží pozornost každého, kdo se zajímá o vojenskou historii a leteckou techniku. Motivem této medaile je Focke-Wulf Ta 154 Moskito, německý noční stíhací letoun, který byl ve své době technologickým triumfem. Zobrazení tohoto letadla spolu s datem 1942 přináší působivý vhled do válečného období.

Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 Sb. Tento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv. 

Neváhejte se na cokoliv zeptat!