Neohodnoceno

4. PZ. Auf Klärungsabtlg.7 1941-1942

Pro sběratele vojenských památek je 4. PZ. Auf Klärungsabtlg.7 1941-1942 více než jen náhodným kouskem historie. Toto označení je mostem do minulosti, přesnějšího okamžiku v dějinách, kdy se osudy národů rozhodovaly na bojištích a ve válečných štábech. Málokterý předmět může vyprávět takový příběh nebo představovat tak hluboký vhled do vojenské strategie a taktiky té doby.

Skladem (1 ks)
Kód: GERMAN333
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Ve světle historie stojí 4. PZ. Auf Klärungsabtlg.7 1941-1942 jako fascinující svědectví o událostech a atmosféře, která formovala Evropu v první polovině 20. století. Pro někoho může tento předmět reprezentovat jen řadu náhodných čísel a slov, ale pro historiky, sběratele a všechny, kdo mají hluboký zájem o dějiny druhé světové války, tato kombinace znaků představuje mnohem více. 4. PZ. Auf Klärungsabtlg.7 odkazuje na německou jednotku, která byla aktivní během válečných let 1941-1942. V této době německá armáda rozšiřovala svou přítomnost po celé Evropě a byla zásadní součástí vojenských operací na východní frontě.

Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 Sb. Tento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.