Neohodnoceno

5ti Marka 1986 Novoražba Zobrazující Hamburk a Císařský Znak.

Skladem (4 ks)
Kód: 944
250 Kč
Kategorie: Německo
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Německá Mince Z Roku 1896: Tato vynikající novoražba nabízí detailní pohled na historii a symboliku, která ovlivnila německou kulturu a identitu. Na jedné straně mince je impozantní znak Hansovního města Hamburk. Slova "FREIE UND HANSESTADT HAMBURG" zdůrazňují historický význam a nezávislost Hamburku jako svobodného a hanseatického města. Na druhé straně je hrdě zobrazen německý státní znak z období Německého císařství s nápisem "DEUTSCHES REICH 1896" a označením hodnoty "FÜNF MARK". Tento státní znak s dvouhlavým orlem je klíčovým symbolem Německého císařství, které existovalo mezi lety 1871 a 1918.

Tato mince představuje více než jen kus kovu; je to okno do bohaté a složité historie jednoho z nejvýznamnějších států v Evropě. Znaky na minci, ať už je to znak Hamburku nebo státní znak Německého císařství, slouží jako připomínka klíčových okamžiků a událostí, které formovaly moderní Německo. Ačkoli je to novoražba, detaily a design věrně reflektují originální ražby z konce 19. století, čímž nabízí sběratelům možnost spojit se s historií.

Pro sběratele historických mincí a milovníky německé historie je tato novoražba skvělým doplňkem jejich sbírky. Její vysoká úroveň detailů a precizní ražba z ní dělají skvělý sběratelský předmět i krásný dárek pro ty, kteří oceňují historickou hodnotu a umění mincovnictví.

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nové ražený kousek