Neohodnoceno

A.H., Mussolini, Chamberlain, Daladier medaile

Skladem (1 ks)
Kód: G491
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nově dělaný kousek.

Medaile, které zobrazují významné historické postavy, jsou často vytvářeny jako pocta nebo připomínka klíčových osobností a událostí. Jsou také způsobem, jakým numismatika – studium mincí a medailí – přispívá k uchování historie. Na uvedených medailích jsou vyobrazeny postavy, které byly ústředními figurami ve vážných a často tragických momentech lidské historie, zejména během druhé světové války. Jejich prezentace na medailích může být vnímána jako kontroverzní, neboť tyto postavy byly spojeny s politikami a akcemi, které vedly ke globálním konfliktům a lidským tragédiím.

Využití těchto vyobrazení na medailích přináší řadu otázek ohledně historické paměti a interpretace. Pro některé může být taková prezentace považována za glorifikaci nebo legitimizaci jejich činů, zatímco pro jiné může sloužit jako připomínka temných kapitol historie, které nesmí být zapomenuty. V historickém diskurzu je podstatné rozlišovat mezi uznáním historického významu a glorifikací kontroverzních postav. Kritické hodnocení a kontextualizace jsou nezbytné pro pochopení plného významu a dopadu těchto historických osobností a událostí, které formovaly svět, jak ho známe dnes.

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.