Neohodnoceno

Abzeichen Ring für Deutsch-Britisch Freundschaft: Symbol přátelství

Abzeichen Ring für Deutsch-Britisch Freundschaft bylo vyznamenání udělené během vlády třetí říše. Jednalo se o symbol přátelství mezi Německem a Velkou Británií. Tento kroužek s motivy německé a britské vlajky byl udělován Němci i Britům, kteří projevili silné přátelství a podporu mezi oběma zeměmi.

Skladem (4 ks)
Kód: M14
500 Kč
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Nicméně, tuto medaili nelze oddělit od kontroverzní historie třetí říše a její agresivní politiky vůči Velké Británii a celému světu. I když bylo toto vyznamenání založeno na myšlence přátelství, bylo také používáno jako propaganda pro posílení nacistického režimu. Dnes je toto vyznamenání vzácným a kontroverzním artefaktem, který připomíná temné časy minulosti.

poštovné se platí vždy jedno. Od 2tis. doprava zdarma,

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o repliku

Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 Sb. Tento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.