Neohodnoceno

Admirál Ušakov - medaile sovětského námořnictva

Skladem (>5 ks)
Kód: M202
200 Kč
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

aukce od korunky, dejte si mě do oblíbených a mrkněte i na moje ostatní aukce!:-) Jedná se o nádhernou repliku

 

 

Medaile admirála Ušakova z doby Sovětského svazu je jedinečným oceněním pro mimořádné služby a statečnost v rámci námořnictva. Udělená jen těm nejstatečnějším a nejobětavějším námořníkům, je tato medaile považována za jeden z nejprestižnějších námořnických vyznamenání v historii. Tato medaile je dokonalým kouskem pro jakéhokoli sběratele vojenských vyznamenání a představuje jedinečný pohled do minulosti sovětského námořnictva.

 

 

Admirál Fjodor Ušakov, jehož portrét je na medaili zobrazen, je hluboce ctěný ruský námořní velitel, který žil v 18. století. Ve své kariéře nikdy neprohrál bitvu, což je výjimečné v historii námořních velitelů. Byl známý svou taktikou a vedením, které vedly k několika rozhodujícím vítězstvím v rusko-tureckých válkách. Ušakov byl také považován za člověka s velkým zbožností a byl kanonizován Ruskou pravoslavnou církví. Medaile admirála Ušakova tak není jen významným vojenským vyznamenáním, ale také poctou tomuto výjimečnému námořnímu veliteli a světci.

 

"Nabídkamých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.