Neohodnoceno

AH Reichsfuhrer 34-45 medaile

Skladem (2 ks)
Kód: GERMAN219
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Medaile, jako je tato, jsou často předmětem numismatiky a historického zkoumání, neboť představují jak umělecké dílo, tak historický dokument. Na přední straně medaile je profil Adolfa Hitlera s jeho jménem, což je přímá asociace na jeho osobu a dobu jeho vlády v Německu. Tyto medaile často slouží jako připomínka období a ideologií, které měly drastický dopad na průběh světové historie, a mohou být považovány za symboly varování pro budoucí generace.

Na opačné straně je vyobrazení říšského orla, symbolu německé říše, s hákovými kříži a daty "1934 - 1945", které ohraničují období nacistické vlády v Německu. Tento státní znak byl v té době běžným symbolickým vyjádřením národní identity a moci, ale v současnosti je neodmyslitelně spojen s nacistickými zločiny proti lidskosti a je v mnoha zemích právně omezen nebo zakázán.

Při interpretaci těchto předmětů je důležité mít na paměti, že i když mohou být považovány za historické artefakty, nesmíme zapomenout na hrůzy, které se za nimi skrývají. Tyto medaile by neměly být chápány jako oslava minulých režimů, ale jako nástroje k učení a připomenutí si, jakým směrem by se historie neměla ubírat.

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.

replika