Neohodnoceno

Alžbětská - Medaile zvěrokruhu: Magický odraz vašeho astrologického já

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: CO17
200 Kč
Kategorie: Astrologie
Položka byla vyprodána…
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

aukce od korunky, dejte si mě do oblíbených a mrkněte i na moje ostatní aukce!:-) Ušetříte za poštovné.


Vítejte ve světě astrologie, kde hvězdy se setkávají s medailemi! Tato unikátní kolekce medailí vás přenese do tajemného a magického vesmíru, kde se kombinují umění, symbolika a astrologie.


Každá medaile je mistrovským dílem, které představuje jedno ze znamení zvěrokruhu. Zlatý obrys kolem každé medaile symbolizuje sluneční záři, zatímco podklad evokuje jemný záblesk měsíčního světla.


Při pohledu na tyto medaile se vaše smysly ponoří do světa astrologických symbolů. Znamení zvěrokruhu jsou vyražena do každé medaile s neuvěřitelným důrazem na detail. Od Vodnáře s jeho vlnícími se liniovými tvary, přes siluetu Býka s výraznými rohy, až po krásně vyobrazenou váhu a symboly spravedlnosti.


Výroba těchto medailí byla založena na pečlivých výzkumech a konzultacích s astrologickými odborníky, aby byla zachycena autentičnost a síla každého znamení.


Každá medaile je vyrobena z prvotřídního materiálu, který vyzařuje eleganci a kvalitu. Každá medaile je vlastně jakousi branou do vašeho vlastního astrologického příběhu. Nosíte-li tuto medaili, propojujete se s esencí a energií příslušného znamení. Může vás inspirovat, připomínat vaše jedinečné vlastnosti a posilovat vaši spojitost s hvězdným světem.


Takže jestliže jste hledali něco, co vám připomene vaši astrologickou cestu a dodá vašemu životu kouzelnou jiskru, tyto medaile jsou pro vás. Nechte se vtáhnout do nekonečného vesmíru symbolů a znamení zvěrokruhu, který vás bude provázet na vaší vlastní cestě sebeobjevování a duchovního růstu.


Připravte se na výjimečný zážitek, který vás bude provázet v každodenním životě. Tyto medaile s motivy astrologie jsou nejen krásným kouskem šperku, ale také klíčem k vašemu vnitřnímu já a vzrušujícímu světu


Neváhejte se na cokoliv zeptat!