Neohodnoceno

Atlantiküberquerung 13. April 1928 - Historický přelet letadlem Junker

Skladem (3 ks)
Kód: GERMAN276
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Medaile Atlantiküberquerung 13. April 1928 zachycuje historickou událost, při které Hermann Köhl a Ehrenfried Günther von Hünefeld jako první lidé úspěšně přeletěli Atlantský oceán v letadle Junkers W 33. Na přední straně medaile je vyobrazen portrét obou letců a nápis "Atlantiküberquerung" (Přelet Atlantského oceánu), zatímco na zadní straně je letadlo Junkers W 33 při přistání v New Yorku a nápis "13. April 1928, von Hünefeld, Hermann Köhl". Tato medaile symbolizuje nejen technologický pokrok a odvahu těchto dvou letců, ale také přátelství a spolupráci mezi Německem a USA. 

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.

Neváhejte se na cokoliv zeptat!