Neohodnoceno

Balonový odznak NSFK 2WW

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: M26
500 Kč
Kategorie: Třetí říše
Položka byla vyprodána…
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Předmět na obrázcích je odznak, který má podobu věnce obklopujícího stylizovaný padák a svastiku. Tento typ odznaku byl typickým symbolem německých parašutistů během druhé světové války. Padák a věnec symbolizují vzdušné výsadkové jednotky, zatímco svastika byla znakem nacistického Německa. Tyto odznaky byly součástí uniformy a obvykle se udělovaly parašutistům po dokončení výcviku nebo za zvláštní zásluhy.

Zadní strana odznaku může obsahovat výrobní číslo, což bylo běžné u vojenských odznaků té doby. Toto číslo může sloužit k identifikaci konkrétního kusu nebo výrobní série.

Odznaky jako tento jsou dnes předmětem historického zájmu a sběratelství, avšak je důležité, aby byly prezentovány v kontextu a s respektem k historickým událostem, které představují. Tyto předměty mohou být užitečné pro vzdělávání a připomínání si historie, ale je třeba je prezentovat s plným vědomím tragédie druhé světové války a holokaustu.

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nově dělaný kousek - není stříbrný!!!

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.