Neohodnoceno

Bielfeldský ochranný spolek 7.8.1933

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: G508
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Položka byla vyprodána…
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky


Medaile, kterou vidíme na obrázcích, představuje důležitý artefakt pro historiky, numismatiky a sběratele, neboť nese s sebou významné historické konotace. Na jedné straně medaile jsou zobrazeny profily dvou významných osobností německé historie, Adolfa Hitlera a Paula von Hindenburga. Toto vyobrazení reflektuje politickou dynamiku Německa v období před druhou světovou válkou, kdy Hindenburg, jako prezident Weimarské republiky, jmenoval Hitlera kancléřem, což byl klíčový moment v nástupu nacistů k moci.
 
 
 

 

Na druhé straně medaile je erb, který může představovat město, organizaci nebo společnost. Text „Die Lefelder Schützen-Gesellschaft“ naznačuje, že jde o střeleckou společnost z města Lefeld, datování "7.8.1933" pak konkrétní historický moment. Tato kombinace může představovat výročí nebo jinou významnou událost spojenou s touto organizací.

Medaile jako tato nabízejí unikátní pohled do minulosti a mohou sloužit jako diskusní bod pro studium historie, politiky a společenských hnutí. Jejich analýza může poskytnout cenné informace o tom, jak byly různé události a postavy vnímány v době jejich působení a jak jsou připomínány v současnosti.

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.