Neohodnoceno

Black Cross button Enamel Pin: Symbol německého vojenského hrdinství

Skladem (2 ks)
Kód: M1
500 Kč
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

German WWI 1870 Zur Erinnerung An Brooch Black Cross button Enamel Pin Round Shape Badge Jewelry je vyznamenání, které bylo vydáno po prusko-francouzské válce v roce 1870. Jedná se o kulatou brož s černým křížem, který byl vyroben z buntmetalu a potažen stříbrem a černým emailem. Na broži je také umístěn nápis "Zur Erinnerung An 1870", což znamená "K připomenutí roku 1870". Toto vyznamenání bylo udělováno jako památník této války a jako ocenění za statečnost a odvahu v boji. Během první světové války se tento kříž stal oblíbeným ozdobným doplňkem mezi německými vojáky a jejich rodinnými příslušníky. Dodnes je tato brož s křížem Zur Erinnerung An 1870 ceněnou sběratelskou položkou a připomínkou hrdinství německých vojáků, kteří sloužili za Německou říši v této důležité historické události.

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nově dělaný kousek.

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.