Neohodnoceno

Brož - Dubové listy, meč

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: L71
500 Kč
Kategorie: Odznaky & Vyznamenání
Položka byla vyprodána…
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Tento odznak představuje dubový list s překříženými meči, což je motiv často spojený s vojenskými vyznamenáními. Dubový list je v mnoha kulturách symbol odvahy, síly a vytrvalosti, zatímco zkřížené meče zpravidla reprezentují bojovnost a vojenskou čest. Tento konkrétní design může být specificky spojen s nějakým historickým vojenským řádem nebo jednotkou.

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nově dělaný kousek, není stříbrný, pozlacený!

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.