Neohodnoceno

Výroční medaile 'Nationale Erhebung' s nacistickými symboly

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: G444
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Položka byla vyprodána…
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Předmět, který je znázorněn na obrázcích, je medaile z roku 1933, což je rok, který představuje nástup Adolfa Hitlera k moci v Německu. Na jedné straně medaile je vyobrazena svastika, obklopená věncem a slovy "Nationale Erhebung Wett-Essen", což může odkazovat na národní shromáždění nebo soutěž pořádanou v Essenu, což je město v Německu. Tato kombinace symbolů a textu může být interpretována jako propagandistický nástroj, který slaví nacistický režim a jeho ideály.

Na druhé straně medaile je portrét Adolfa Hitlera s titulem "Reichskanzler", což znamená říšský kancléř. Toto vyobrazení sloužilo k posílení kultu osobnosti okolo Hitlera a jeho vnímání jako legitimního vůdce Německa.

Medaile jako tato jsou důležitými historickými artefakty, které poskytují vhled do doby a společnosti, ve které byly vytvořeny. Je důležité přistupovat k těmto předmětům s respektem k historickým faktům a uznáním hrůz, které nacistický režim způsobil.

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nově dělaný kousek.

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.