Neohodnoceno

Medaile s motivy Rýna a Napoleonského zákoníku

Skladem (>5 ks)
Kód: 2603
200 Kč
Kategorie: Německo
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

 

Předmět na těchto obrázcích je medaile nebo novoražba s velmi specifickými a výraznými motivy. Na jedné straně je zobrazena scéna s několika postavami a budovami, které mohou představovat historické události nebo místa. Text "Wustlinge am Rhein" a další prvky mohou odkazovat na konkrétní historickou událost nebo místo u Rýna.

Druhá strana medaile zobrazuje další scénu s textem "Code Napoleon", což je odkaz na Napoleonský občanský zákoník z roku 1804, který měl významný vliv na právní systémy v Evropě. Rok "1920" a další prvky mohou naznačovat historickou epochu nebo událost spojenou s tímto právním kódexem.

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

Neváhejte se na cokoliv zeptat!

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.