Neohodnoceno

Děmjanský štít

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: M60
500 Kč
Kategorie: Odznaky & Vyznamenání
Položka byla vyprodána…
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Děmjanský štít (německy Ärmelschild Demjansk) bylo německé vojenské vyznamenání udělované za druhé světové války příslušníkům Wehrmachtu, kteří bojovali v Děmjanské kapse na východní frontě v prvních měsících roku 1942. Kapsa německých vojsk byla obklíčena a odříznuta Rudou armádou v okolí Děmjanska (Demjansk) jižně od Leningradu a byla úspěšně bráněna pomocí leteckého mostu. Štít byl zřízen 25. dubna 1943 Adolfem Hitlerem a po 1. červenci 1944 nebyl udělen.

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Replika