Neohodnoceno

Adlertag 1940 - Umělecká vize P.P. Steinera ve vzdušném boji

Skladem (>5 ks)
Kód: G549
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Medaile "Dünkirchen - Frankreich 1840 - 2. Weltkrieg 1939-1945" - signováno P.P. Steiner

Medaile Luftschlacht um England 1940 Adlertag 2. Weltkrieg 1939-1945 je fascinujícím historickým artefaktem, který představuje jedinečnou vzdušnou bitvu během druhé světové války. Tato medaile zaznamenává významný okamžik nazývaný Adlertag (Den orla), který se stal zlomovým bodem v bitvě o britské nebeské prostory. Její hodnota ještě vzrůstá díky signatuře umělce P.P. Steinera, který přidal svou uměleckou vizi do tohoto výjimečného historického klenotu.

 REPLIKA

Prvním důležitým prvkem této medaile je její design. P.P. Steiner se prostřednictvím svého uměleckého talentu postaral o detailní vyobrazení významného momentu. Vzdušná bitva je ztvárněna s neuvěřitelnou precizností, zobrazující dynamiku letadel a sílu tohoto střetnutí. Toto důležité vyobrazení je zvýrazněno tučným písmem na medaili.

Další klíčovou částí této medaile je název Luftschlacht um England 1940 Adlertag, který odkazuje na bitvu o nebeské prostory nad Anglií. Adlertag, nebo-li Den orla, je zásadním okamžikem v této bitvě, kdy německé letectvo zahájilo masivní útoky na britská letiště a radarové stanice. Tato část názvu je proto vyznačena tučným písmem, aby zdůraznila význam této vzdušné bitvy, která měla zásadní dopad na průběh druhé světové války.

Jedná se o nádhernou REPLIKU! - nekupujte tento kus jako orig.

 Prohlédněte si i moje ostatní nabídky a ušetřete na poštovném!

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.