Neohodnoceno

Odznak odolnosti: Kovový dubový list a žalud jako symbol vytrvalosti

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: L116
500 Kč
Kategorie: Třetí říše
Položka byla vyprodána…
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Na přiložených obrázcích je kovový odznak ve tvaru dubového listu s žaludem, což je často používaný motiv v heraldice a symbolice, zvláště v evropských a severoamerických kulturách. Dubový list může symbolizovat sílu, vytrvalost a odolnost, zatímco žalud často představuje potenciál a růst. Tento odznak by mohl být používán jako dekorativní prvek nebo mohl být součástí vojenských vyznamenání, kde dubové listy bývají přidávány k odznakům za statečnost nebo vynikající službu.

Vzhledem k detailní práci a kvalitě provedení se zdá, že odznak může pocházet z doby kolem začátku 20. století, kdy byl tento styl zvláště populární. Může se jednat o součást uniformy, civilního oblečení nebo mohl být používán v rámci organizací, jako jsou skauti nebo jiné mládežnické skupiny. Jeho přesné využití by mohlo být určeno pouze v kontextu s dalšími historickými artefakty nebo dokumentací.

replika

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.