Neohodnoceno

Dvojitá bitva u Brjanska a Vjasmy v říjnu 1947

Skladem (2 ks)
Kód: G463
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

 

 

Medaile, která je zobrazena na přiložených obrázcích, je typem vojenského vyznamenání, které bylo pravděpodobně udělováno během druhé světové války. Na jedné straně je mapa s názvy měst Brjansk, Wjasma a Mokijow, což jsou lokality v Rusku, kde se odehrály významné bitvy mezi německými a sovětskými silami. Text na této straně obsahuje slova jako "kessel", "eingekesselt", což v němčině znamená "kotel", "obklíčen", a poukazuje na obklíčení německých vojsk během operace, což může odkazovat na specifické vojenské operace nebo konflikty.

Na druhé straně je nápis "Das Deutsche Volk dankt seinen tapferen Soldaten" (Německý lid děkuje svým statečným vojákům), což ukazuje, že medaile byla vytvořena jako poděkování vojákům za jejich službu. Rok 1939, který je také na medaili, je rokem, kdy začala druhá světová válka. Vzhledem k tomu, že medaile obsahuje svastiku, je jasné, že pochází z období nacistického Německa. Takové předměty jsou dnes považovány za kontroverzní a jsou často předmětem studia historiků a sběratelů, aby byly chápány v širším historickém a sociálním kontextu.

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nově dělaný kousek.

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“