Neohodnoceno

Erich Ludendorf B Bleecer, medaile Na památku polního maršála

Skladem (1 ks)
Kód: G509
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

 

Medaile zobrazuje na jedné straně portrét Ericha Ludendorffa, německého generála, který sehrál klíčovou roli během první světové války a později se zapojil do politiky, včetně pokusu o státní převrat v roce 1923 spolu s Adolfem Hitlerem. Datumy 1865-1937 pod portrétem ukazují na jeho rok narození a smrti. Jméno Ludendorff je dodnes spojováno s vojenskou strategií, ale i s jeho pozdějším politickým a nacionalistickým aktivismem v období mezi světovými válkami.

Druhá strana medaile obsahuje meč obklopený vavřínovým věncem, tradiční symboly vojenské cti a vítězství. Nápis "DEM FELDHERRN ZUM GEDENKEN" lze přeložit jako "Na památku polního maršála", což naznačuje, že medaile byla vyrobena jako druh pamětního předmětu na počest Ludendorffovy služby a odkazu. Tento typ medaile může být vyhledáván sběrateli vojenských a historických artefaktů a byl by předmětem zájmu pro ty, kdo studují německou vojenskou historii a politiku první poloviny 20. století.

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nově dělaný kousek

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.