Neohodnoceno

Förderstedt Jubil. - 50 výstřelů, Jubilejní střelecká soutěž nebo festival ve Förderstedtu

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: G498
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Položka byla vyprodána…
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

 Tento předmět představuje novoražbu mince, která byla vytvořena k poctě či jako upomínka na konkrétní historické období či událost. V tomto případě mince nese dataci 1.-4.9.1935 a zmiňuje "JUBIL.-50 SCHIESSEN FÖRDERSTEDT", což by se dalo interpretovat jako jubilejní střelecká soutěž nebo festival ve Förderstedtu, malé lokalitě v Německu. Období, na které tato mince poukazuje, je známé svým politickým a společenským napětím v Evropě, a to konkrétně ve vztahu k nástupu nacistického režimu v Německu.

Jedná se o nově dělaný kousek. REPLIKA

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.