Neohodnoceno

Friede Mit Finnland wirt schafts K.G. Připomínka Míru s Finskem: Medaile s datem 7. März 1918

Skladem (>5 ks)
Kód: 2559
200 Kč
Kategorie: Německo
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky


Medaile s datem 7. März 1918 a obrazem orla může představovat významný historický milník, možná z období konce První světové války. V tomto kontextu by orlí motiv mohl odkazovat na národní symboliku, běžně spojovanou s mocí a suverenitou, zvláště v kontextu střední a východní Evropy. Vzhledem k datu by mohl být odkazem na události jako je Březnová revoluce v Rusku nebo dokonce na mírové smlouvy, které formovaly poválečnou Evropu.

Zadní strana medaile s nápisem "FRIEDEN MIT FINNLAND" znamená "mír s Finskem", což může odkazovat na události související s Finskem v období kolem roku 1918, kdy země získala nezávislost po Říjnové revoluci v Rusku. To by mohl být pokus oslavit nebo připomenout vznik nových diplomatických vztahů nebo uzavření nějaké dohody mezi Finskem a jinou zemí.

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

Neváhejte se na cokoliv zeptat! REPLIKA

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.