Neohodnoceno

Generál Juan Vicente Gómez: Venezuelská Medaile z Roku 1930

Skladem (>5 ks)
Kód: 2614
200 Kč
Kategorie: Německo
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Na přední straně této medaile je vyobrazen generál Juan Vicente Gómez, který byl dlouholetým prezidentem Venezuely. Jeho vláda byla charakterizována jako diktatura a byla spojena s represí a korupcí, ale také s modernizací země a rozvojem ropného průmyslu. Termíny "BENEMÉRITO", "PAZ", a "TRABAJO" odkazují na Gómezův přínos k národnímu míru a práci, které jsou však kontroverzní, vzhledem k jeho autoritářskému způsobu vlády.

Na zadní straně je znak Estados Unidos de Venezuela z roku 1930, což odkazuje na období před změnou názvu země na Republika Venezuela v roce 1953. Znak je složený z polí s ikonickými symboly zemědělství a bohatství, jako jsou kávové zrna a palmové listy, a stejně tak zobrazení kůň a kůň představující svobodu a nezávislost. 

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“ 

Neváhejte se na cokoliv zeptat! REPLIKA, není stříbrná

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.