Neohodnoceno

Goetz medaile Ver lor enes spiel, Heraldický Orel: Symbolická Medaile s Klíčem

Skladem (>5 ks)
Kód: 1030
200 Kč
Kategorie: Německo
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky


Na přední straně medaile je zobrazen dramatický výjev s figurami, které mohou odkazovat na historický nebo mytologický příběh. Postavy jsou zobrazeny ve výrazných pózách a zdá se, že spolu bojují nebo se zapojují do nějaké formy konfliktu. Text "US VER LOR ENES SPIEL" může být německy psaný v nějaké archaické nebo dialektální formě, což naznačuje, že je to něco ve smyslu "Je to jen hra", což by mohlo mít ironický nebo symbolický význam.
 
 
 

 

Na zadní straně medaile je zobrazen orlí motiv, který je běžným heraldickým symbolem a často reprezentuje sílu a majestát. Orel drží v tlapách klíč, což může symbolizovat moc nebo autoritu. Tento obraz spolu s datem, které není zcela čitelné, může odkazovat na konkrétní historické události nebo být součástí většího narativu či pamětní události.

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nově dělaný kousek

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.