Neohodnoceno

Gunther Prien - Symbol německých ponorek ve 2. světové válce

Skladem (>5 ks)
Kód: G551
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Medaile Gunther Prien 1908-1941, 2. Weltkrieg 1939-1945 je fascinujícím historickým artefaktem, který představuje jednoho z nejznámějších německých ponorkových velitelů druhé světové války. Tato medaile je věnována Guntheru Prienovi, jehož život byl zasvěcen operacím v hlubinách oceánů. Je důležitou památkou na jeho statečnost a roli v průběhu války. T

První důležitou částí této medaile je název Gunther Prien, který představuje jméno samotného hrdiny. Gunther Prien byl významným německým ponorkovým velitelem, který se proslavil svými úspěchy v době druhé světové války.

Další klíčovou částí této medaile je rozsah let 1908-1941, který zahrnuje životní období Gunthera Priena. Narodil se v roce 1908 a tragicky zahynul v roce 1941 během námořních operací.

Jedná se o nádhernou REPLIKU! - nekupujte tento kus jako orig.

Prohlédněte si i moje ostatní nabídky a ušetřete na poštovném!

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.