Neohodnoceno

Hermann goring reichsmarschall Velká německá říše - medaile

Skladem (3 ks)
Kód: G518
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

 Tato medaile patří mezi zajímavé exempláře německé mincovny z období druhé světové války. Jedná se o medaili s portrétem Hermanna Göringa, který byl v té době jedním z nejvyšších představitelů nacistického režimu. Na přední straně medaile se nachází jeho portrét a nápis "Reichsmarschall Des Grossdeutschen Reiches Hermann Göring". Na rubové straně medaile je pak vyobrazena orlice, německý symbol moci. Medaile byla vytvořena jako propaganda, která měla oslavovat úspěchy nacistického režimu a posilovat morálku německých vojáků. Její hodnota však zůstává sporná, neboť se jedná o památku na jeden z nejtemnějších a nejvíce kontroverzních okamžiků v historii lidstva.

 Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nově dělaný kousek

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.