Neohodnoceno

Historická medaile: Eroberung der Krim 1941-1942 - Významný okamžik

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: G548
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Položka byla vyprodána…
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Historická medaile: Eroberung der Krim 1941-1942 - Významný okamžik 


Medaile Eroberung der Krim 1941-1942 2. Weltkrieg 1939-1945 je vzácný historický artefakt, který představuje nejen hrdinství a odvahu, ale také klíčový moment druhé světové války. Tato medaile je důležitou památkou na dobytí Krymu německými vojsky v období 1941-1942, které představovalo strategický úspěch během celé války. Je signována slavným umělcem a designérem P.P. Steinerem, který přidal svůj umělecký otisk do této vzácné historické medaile.

Jedná se o nádhernou REPLIKU! - nekupujte tento kus jako orig.

Prohlédněte si i moje ostatní nabídky a ušetřete na poštovném!

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.