Neohodnoceno

Historická medaile k 75. výročí Deutsche Turnerschaft s portrétem Herz

Skladem (3 ks)
Kód: G459
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

 

Medaile Výročí 1860-1935 Coburg Pfingstein: 75 let Deutsche Turnerschaft jako historický odkaz na německou turnerskou tradici. Tato medaile byla vydaná k výročí založení německé turnerské organizace Deutsche Turnerschaft, která byla založena v roce 1860. Medaile je vyrobená z kovu a na přední straně zobrazuje portrét vévody Ernsta Georga II., který byl významnou osobností v turnerském hnutí v Německu. Na zadní straně je reliéf s motivem Coburg Pfingstein, což je symbolická skála nacházející se v Coburgu, která je spojena s historií německého turnerského hnutí.


Pamětní medaile k 75. výročí Deutsche Turnerschaft: Historický odkaz na tradici a jednota turnerů v Německu. Tato medaile byla vydaná k oslavě 75. výročí založení Deutsche Turnerschaft, která byla významnou organizací propagující tělovýchovu a sportovní aktivity mezi německými občany. Medaile je vyrobena z kovu a na přední straně zobrazuje portrét vévody Ernsta Georga II., který byl patronem německého turnerského hnutí. Na zadní straně je reliéf s motivem Coburg Pfingstein, který symbolizuje jednotu a pevnost turnerského hnutí.


Medaile Herzog Ernst Georg II.: Připomínka významné postavy a její role v německém turnerském hnutí. Tato medaile je věnována Herzogu Ernstu Georgovi II., který byl významnou postavou v německém turnerském hnutí. Na přední straně medaile je portrét vévody Ernsta Georga II., který byl patronem turnerského hnutí v Německu. Na zadní straně je reliéf s motivem Coburg Pfingstein, který je spojený s historií a tradicí německého turnerského hnutí. Tato medaile je vzácným historickým artefaktem, který připomíná významné události a osobnosti v německém sportovním dědictví. 

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nově dělaný kousek.

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

 

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.