Neohodnoceno

Historická medaile - Od císařství po konec války

Skladem (1 ks)
Kód: GERMAN205
250 Kč
Kategorie: Třetí říše
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Vzpomínka na epochu: Novoražba pamětní medaile 1889-1945

Ponúkame k prodeji novoražbu pamětní medaile, která zaznamenává období německé historie od narození Adolfa Hitlera v roce 1889 až po konec Druhé světové války v roce 1945. Tato medaile poskytuje příležitost k zamyšlení nad dějinami Německa a jeho proměnami v průběhu několika desetiletí, které definovaly moderní světové dějiny.

Symboly minulosti na medaili

Na jedné straně medaile je vyobrazen Reichsadler, císařský orel, který byl v průběhu let modifikován a přizpůsoben ideologiím vládnoucím v Německu. Jeho prezentace zde odráží kontinuitu německé státnosti v rámci různých režimů. Rokové číslice 1889-1945 zdůrazňují trvání i zánik éry, která se nesmazatelně zapsala do historické paměti.

Edukativní a sběratelský význam

Tato medaile představuje nejen vzácný sběratelský kousek, ale i předmět s hlubokým edukativním významem. Může sloužit jako důležitý edukační nástroj pro pochopení složitosti německých dějin a nutnosti uchování paměti pro budoucí generace. Je to připomínka toho, že historie může být zároveň ponaučením i varováním.

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nové ražený kousek 

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.