Neohodnoceno

Historická medaile oslavující let přes Atlantik - Hunefeld, Kohl, Fitz

Skladem (>5 ks)
Kód: 2729
200 Kč
Kategorie: Mince & Medaile
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

 

Tato medaile s názvem "Einwille Eine Tat Ein Sieg Bremen" byla vytvořena na památku úspěšného letu letadla "Bremen" v roce 1928. Toto historické letadlo bylo pilotováno třemi letci - Hermannem Köhlem, Jamesem Fitzmauricem a Ehrenfriedem Güntherem von Hünfeldem, kteří překonali Atlantský oceán z Irska do Kanady. Tento let byl v té době velkým technologickým úspěchem a získal mezinárodní pozornost. Medaile s motivem letadla a textem "Einwille Eine Tat Ein Sieg Bremen" (Souhlas, čin a vítězství v Bremenu) sloužila jako památka na tento významný moment v historii letectví a technického pokroku. Tuto medaili mohou sběratelé považovat za vzpomínku na jedinečný a historický okamžik v evropských dějinách letectví.

Neváhejte se na cokoliv zeptat! - nově vyrobená medaile!

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.