Neohodnoceno

Historická medaile z Arlberské konference 1944: 6 Deutsch Japan Arad T

Skladem (5 ks)
Kód: M86
500 Kč
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

 

Tato medaile připomíná historickou událost, která se konala v roce 1944 během druhé světové války - setkání mezi nacistickým Německem a Japonskem. Konference se konala v rakouských Alpách a účastnili se jí významní představitelé obou zemí. Přestože byla Japonskem druhá světová válka v té době stále ještě aktivně vedena, setkání ukazovalo na spojenectví mezi německými a japonskými vojenskými silami. Tato medaile, vyrobená z kovu, je tedy důležitým historickým artefaktem, který připomíná okamžik spojenectví mezi Německem a Japonskem v průběhu druhé světové války. 

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nově dělaný kousek

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.