Neohodnoceno

Historická medaile z International Numismatics Establishment

Skladem (1 ks)
Kód: GERMAN264
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

 

Medaile byla vyrobena v International Numismatics Establishment, tedy mezinárodní numismatické společnosti, která se specializuje na sběratelské kousky z období druhé světové války. 

Během druhé světové války Německo vyrábělo mnoho medailí a dalších sběratelských předmětů, které měly propagovat nacistickou ideologii a glorifikovat vůdce Třetí říše. Tyto předměty byly během války prodávány sběratelům a lidem, kteří sympatizovali s nacistickou ideologií. Po válce se staly významnými sběratelskými kousky, které připomínají temnou éru světové historie.

Tato medaile je významným kouskem nejen pro sběratele, ale i pro historiky, kteří se zabývají druhou světovou válkou a nacistickou ideologií. Připomíná nám důležitost uchování vzpomínek na minulé tragické události, abychom se z nich mohli poučit a zajistit, že se podobné události již nikdy nebudou opakovat.

 replika

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

Neváhejte se na cokoliv zeptat!

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.