Neohodnoceno

Historická Mince s Tankem SU-26 a Nápisem CCCP

Skladem (1 ks)
Kód: TANKS9
250 Kč
Kategorie: SSSR
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Medaile, kterou jste nahráli, zjevně odkazuje na vojenské dějiny Sovětského svazu, konkrétně na období druhé světové války. Na přední straně je vyobrazen sovětský samohybný dělostřelecký systém SU-26, což naznačuje, že medaile může být věnována vojenské technice nebo konkrétnímu modelu vojenského zařízení. Cyrilický text „ТАНК ЭСМИНЕЦ“ může být překladem "tankový torpédoborec", což je neobvyklé spojení, které může mít symbolický význam nebo odkazovat na specifickou historickou roli tohoto vozidla.

Na zadní straně medaile je vyobrazení Vítězné hvězdy se sovětským erbem a nápisem „ПАТЬДЕСЯТ РУБЛЕЙ“ a „ПОБЕДА 1945“, což v překladu znamená "padesát rublů" a "vítězství 1945". To jednoznačně odkazuje na vítězství Sovětského svazu ve Velké vlastenecké válce proti nacistickému Německu. Datum 1945 je rokem ukončení druhé světové války a je hluboce zakořeněné v národní paměti Ruska a dalších postsovětských států.

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.