Neohodnoceno

Historická mince s vyobrazeným tankem SU-76M

Skladem (1 ks)
Kód: TANKS8
250 Kč
Kategorie: SSSR
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Medaile s vyobrazením sovětského samohybného dělostřeleckého systému SU-76M a památným datem 1945 výrazně odkazuje na vojenský význam a vítězství Sovětského svazu v druhé světové válce. SU-76M byl jedním z nejvíce vyráběných sovětských samohybných dělostřeleckých systémů té doby a hrál klíčovou roli na východní frontě.

Na zadní straně medaile je hvězda s nápisem "СССР" a slovem "ПОБЕДА" (vítězství) obklopená vavřínovými věnci, což je klasický symbol triumfu a úspěchu. Vavřínový věnec společně s datem 1945 připomíná Den vítězství, který se v Rusku a dalších postsovětských zemích slaví jako výročí kapitulace Německa ve druhé světové válce.

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.