Neohodnoceno

Historická opasová přezka s ozdobnou luftwaffe orlicí

Skladem (>5 ks)
Kód: L111-L117
500 Kč
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Opaskové přezky s orlicí Luftwaffe patřily k základní výbavě příslušníků německého letectva během druhé světové války. Orlice Luftwaffe byla zavedena v roce 1935 a stala se symbolem nacistického letectva až do konce války. Přezky s tímto motivem byly vyrobeny ve velkém množství a byly rozšířeny mezi vojáky i civilisty.


Přezky Luftwaffe orlice se staly populární mezi sběrateli a historiky a dodnes jsou vyhledávaným kusem. Historické zajímavosti se týkají i toho, že tato orlice se stala symbolem zrady a nacistické agrese v mnoha zemích, které byly během druhé světové války napadeny německým letectvem. Přesto však má orlice Luftwaffe stále silné spojení s historií letectva a německé armády, a proto zůstává zajímavým artefaktem pro mnoho sběratelů a historiků.

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nově dělaný kousek

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“