Neohodnoceno

Hitlerova kostlivcová medaile: symbol nacistického teroru

Skladem (1 ks)
Kód: GERMAN67
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

 

Tato medaile je jedinečným svědkem temných událostí evropské historie. Na přední straně medaile se nachází nápis "Adolf Hitler" a jeho podoba, zpod které vyčnívají kostlivčí rysy, což symbolizuje násilnou a destruktivní podstatu nacistického režimu. Rok 1935, vyrytý pod Hitlerovým portrétem, připomíná začátek jeho diktátorského panování, když se stává říšským kancléřem a začíná oklešťovat svobody obyčejných lidí. Na druhé straně medaile se objevuje orlice, která byla považována za symbol nacistického Německa. Pod ní je vyrytý nápis "5 RM", což odkazuje na nominální hodnotu medaile. Tento historický artefakt nás přivádí k zamyšlení nad šířením totalitní ideologie a nutnosti aktivního bránění se násilným a diskriminačním režimům. 

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nově dělaný kousek. Od 2. tis doprava zdarma

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.