Neohodnoceno

Medaile - Odkaz rodiny von Spee: Hrdinství na moři a paměť ve válce

Skladem (4 ks)
Kód: GERMAN268
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

 Medaile zobrazená na přiložených fotografiích představuje unikátní historický artefakt, který je nositelem bohaté historie. Na jedné straně je vyobrazen majestátní orlí motiv, symbol moci a suverenity, obklopený datem "6. Dezember 1914", což naznačuje, že předmět může mít vazbu k událostem první světové války. Tento specifický datum může odkazovat na konkrétní vojenské operace nebo diplomatické události z té doby. Je důležité si uvědomit, že v tomto období byl orlí symbol často používán jako státní znak Německého císařství, což může medaili zařadit mezi vojenská vyznamenání nebo pamětní předměty spojené s německou armádou nebo vládou.

Druhá strana medaile přináší ještě větší historický kontext s vyobrazením tří mužských postav – jejichž jména, "Heinrich", "Maximilian" a "Otto", jsou vytesána společně s titulem "Grafen von Spee". Tito muži mohou být identifikováni jako členové rodiny von Spee, která sehrála klíčovou roli v námořních operacích během první světové války, zejména v bitvě u Falklandských ostrovů. Text na medaili dále zmiňuje "Scharnhorst" a **"Gneisenau"

Jedná se o nově ražený kousek

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.

Neváhejte se na cokoliv zeptat!