Neohodnoceno

I. Pfalzisches Nationales wehrsport schiessen september 1933

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: G502
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Položka byla vyprodána…
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

První medaile obsahuje text, který odkazuje na národní sportovní střelbu pořádanou Schützenverein v Pirmasens v září 1933. Toto datum je významné, neboť představuje období krátce po Hitlerově jmenování kancléřem, což bylo období rychlých politických a společenských změn v Německu. Sportovní střelba mohla být v tomto kontextu propagandisticky využívána k podpoře vojenské přípravy a nacionálního ducha v souladu s nacistickou ideologií.

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nově dělaný kousek

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.