Neohodnoceno

I.Ritter 1933 Jg.Sch.A.bt D.B.B.S.K Medaile

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: G505
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Položka byla vyprodána…
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Další Medaile z roku 1933, což byl klíčový rok v historii Německa. Tento rok znamenal definitivní konsolidaci moci nacistického režimu a postupný přechod od demokratického Weimarského Německa k totalitní Třetí říši. Medaile s nápisem „I. Ritter 1933“ a zkratkami může být spojena s mládežnickými organizacemi nebo sportovními akcemi, které byly součástí nacistického systému fyzické a vojenské výchovy mladých lidí. V té době bylo důrazně podporováno zapojení mládeže do organizací jako Hitlerjugend (Hitlerova mládež), které hrály zásadní roli v indoktrinaci a přípravě mladých německých občanů k loajalitě vůči nacistické ideologii a státu.

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nově dělaný kousek

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.