Neohodnoceno

Jedinečná medaile: Spojení japonského dědictví a amerického ducha

Skladem (>5 ks)
Kód: 1002
200 Kč
Kategorie: USA
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Vítejte u této fascinující medaile, která přináší jedinečné spojení dvou odlišných kultur a symbolů. Na přední straně medaile je s velkou precizností vyobrazen samuraj, symbol odvahy, čestnosti a tradičních japonských hodnot. Jeho vítězný postoj a pohled zdůrazňují sílu a hrdinství samurajů.

V jeho blízkosti se nachází ohromující obraz draka, který je v japonské kultuře symbolem moci, moudrosti a ochrany. Drak je vykreslen s detaily a elegancí, představující sílu a mystiku.

Pod tímto výrazným motivem najdeme nápis "E pluribus unum" a rok 1921. Tento nápis připomíná důležitost jednoty v různorodosti a odkazuje na principy, na kterých byly Spojené státy založeny. Rok 1921 může představovat významný mezník nebo událost v americké historii.

Na zadní straně medaile najdeme inspiraci ikonickým designem Morgan Dollarem. Vyobrazení orla, symbolu svobody, síly a nezávislosti, je detailně zpracováno, zvýrazňující jeho majestátnost. Kromě toho jsou zde nápisy "One dollar", "United States of America" a "In God We Trust". Tyto nápisy připomínají ekonomickou sílu a národní identitu Spojených států amerických.

Tato medaile je jedinečným spojením japonského ducha samurajů a amerického patriotizmu. Představuje sílu, historii a kulturní hodnoty obou národů. Je to nejen vzácný kousek pro sběratele, ale také symbolický klenot, který přitahuje pozornost a vyvolává zájem všech, kdo ctí bohatství světové historie a kultur.

Prohlédněte si i moje ostatní nabídky a ušetřete na poštovném!