Neohodnoceno

Jedinečná Medaile s Lebkou v Klobouku: Originální Skvost pro Sběratele

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: CO20
200 Kč
Kategorie: USA
Položka byla vyprodána…
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Představuji Vám jedinečnou medaili s vyobrazením lebky s kloboukem ukazující paroháče - výjimečný artefakt pro všechny sběratele, milovníky originálního designu nebo ty, kteří se zajímají o symboliku a historii.

Na přední straně této atraktivní medaile najdete detailně zpracované vyobrazení lebky s kloboukem, která ukazuje paroháče. Toto zobrazení přitahuje pozornost a odráží touhu po jedinečnosti a originalitě.

Medaile je vyrobena z kvalitní slitiny niklu, což jí dodává jak odolnost, tak působivý lesklý vzhled. Slitina niklu je známá svou pevností a odolností vůči korozi, což zaručuje, že tato medaile si zachová svůj půvab po mnoho let.

Na druhé straně medaile naleznete nápis "E Pluribus Unum", orla a text "One Dollar". Tyto ikonické prvky spojují tuto medaili přímo s americkou historií a jejími základními principy, což přidává na její symbolické hodnotě. 

Tato medaile je fascinující kousek, který do každé sbírky vnáší prvek originality a historie. Její design je plný symboliky a odkazuje na některé z nejvlivnějších narativů západní kultury.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost vlastnit artefakt, který nejen představuje originalitu a odvahu, ale také zachycuje základní americké symboly. Je to také perfektní dárek pro numismatiky, milovníky historie nebo milovníky unikátních a symbolicky bohatých designů.