Neohodnoceno

KB-3 Tank a CCCP Nápis: Mince Odehrávající Bitvu Času

Skladem (1 ks)
Kód: TANKS5
200 Kč
Kategorie: Mince & Medaile
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Vstupte do fascinujícího světa vojenské historie s touto unikátní mincí s vyobrazeným tankem KB-3 a nápisem CCCP. Tato exkluzivní mince je odlitkem slavného tanku KB-3, který byl jedním z klíčových prvků obrněných divizí minulosti. Tento tank reprezentuje sílu, statečnost a odvahu, které byly nezbytné v těžkých bitvách minulého století.

"Nabídkamých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.