Neohodnoceno

Královský řád Koruny II. třídy s meči z let 1916-1918 Godet & Son

Skladem (1 ks)
Kód: M197
500 Kč
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

stav viz. foto, nádherná replika

Královský řád Koruny II. třídy s meči z let 1916-1918, vytvořený slavnou německou firmou Godet & Son, je významným symbolm německého císařství během období první světové války. Godet & Son, berlínský výrobce medailí a vyznamenání, byl v 19. a 20. století jedním z nejznámějších a nejprestižnějších výrobců v Německu. Řád byl udělen vojákům a důstojníkům, kteří prokázali výjimečnou statečnost a vůdcovství na bojišti, a jeho výroba Godetem & Son z něj činí cenný sběratelský kus. Design Královského řádu Koruny II. třídy s meči je skutečně impozantní.

Stříbrný kříž se smaltem má ve středu zlatou medailonovou korunu, symbolizující královskou autoritu a hodnost. Meče přidané k designu symbolizují vojenskou statečnost a odvahu, za které bylo vyznamenání uděleno. Tento kus je dokonalým příkladem uměleckého mistrovství a detailního zpracování, které Godet & Son proslavilo. Jeho historický význam a krása z něj činí cenný předmět pro sběratele vojenských vyznamenání a milovníky historie.

Neváhejte se na cokoliv zeptat!

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“