Neohodnoceno

Křížek na paměť 2sv. v. Německo pozl.

Skladem (2 ks)
Kód: 900-2
500 Kč
Kategorie: Třetí říše
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

stav viz. foto, nádherná replika

Obrázky zobrazují dvě strany výrazného vyznamenání, která má zřejmě historický význam. Na první straně medaile je uprostřed viditelně vyobrazeno číslo "25", což naznačuje, že jde o připomínku nebo oslavu 25letého mezníku. To by mohlo svědčit o ocenění za dlouhodobou službu, což je praxe běžná v různých institucích a organizacích, včetně armády, státních orgánů a soukromých společností. Značka 25 let se často volí jako označení čtvrtstoletí, které představuje významné období oddanosti a věrnosti.

Neváhejte se na cokoliv zeptat!

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.