Neohodnoceno

Loajalita 10. dubna 1938 A Vol A Reich A Fuhrer

Skladem (4 ks)
Kód: GERMAN238
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Jedná se o nově dělaný kousek

Pozoruhodný kousek historie v podobě medaile je nyní k dispozici! Tento unikátní artefakt je novoražbou, která věrně replikuje původní design a přináší kus minulosti do současnosti. Na jedné straně medaile je zaznamenáno datum 10. dubna 1938, doprovázené ikonickými symboly, které evokují dobu a kontext vzniku originálu. Opačná strana představuje profilový portrét muže s nápisem „Ein Volk, ein Reich, ein Führer“, datovaným 13. března 1938, což je odkaz na znepokojivé období evropské historie.

Nápis na medaili se váže k anšlusu Rakouska nacistickým Německem a vyvolává vzpomínky na éru, která formovala moderní evropskou historii. Přestože je toto téma nesmírně kontroverzní a citlivé, předmět samotný má velkou sběratelskou hodnotu pro znalce historie a numismatiky.

Tato medaile představuje nejen uměleckou a řemeslnou zručnost, ale je také připomínkou temných časů, z nichž si musíme brát ponaučení. Nabízí se jako předmět hluboké reflexe a vzdělání, ne jako oslava minulosti, ale jako memento pro budoucí generace.

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.

Neváhejte se na cokoliv zeptat!