Neohodnoceno

Lovecká pamětní medaile od prestižní organizace v Norimberku

Skladem (1 ks)
Kód: G484
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Fachschaft für Hetzhunde im R.D.H. e.V. se sídlem v Norimberku je fascinující organizace, která se zaměřuje na podporu a ochranu loveckých psů, zejména psů využívaných k pronásledování zvěře. Jejich oddanost a vášeň pro práci s těmito výjimečnými zvířaty jsou zaznamenány na této jedinečné medaili. Medaile je vyrobena z kvalitních materiálů a na přední straně je zdobena věrným vyobrazením loveckého psa v plné akci. Jeho energie a odhodlání jsou patrné z každého detailu. Na zadní straně medaile je umístěn název organizace "Fachschaft für Hetzhunde im R.D.H. e.V. Sitz Nürnberg", což jasně vyjadřuje spojení mezi touto medailí a touto prestižní loveckou organizací. Medaile je symbolem oddanosti, vášně a odbornosti v oblasti loveckých psů a představuje výjimečný ocenění pro ty, kteří se věnují tomuto náročnému, ale zároveň ohromujícímu oboru.

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nově dělaný kousek

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.