Neohodnoceno

Luftwaffe odznáček

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 716
200 Kč
Kategorie: Třetí říše
Položka byla vyprodána…
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Předmět, který máte možnost získat, je novoražbou historické insignie, která představuje významný symbol vojenské historie. Na obou stranách medaile je vyražený motiv orla, kříže a věnce, se slovy „Luftwaffe“, což odkazuje na německé letectvo během druhé světové války. Je důležité poznamenat, že tento kus není původní, ale jde o pečlivě vyrobenou repliku, která odhaluje detaily a řemeslné zpracování, jaké bylo typické pro dobové vojenské odznaky.

Tato replika je připomínkou období, kdy Luftwaffe sehrála klíčovou roli ve vývoji vojenského letectví a strategie. Tento konkrétní odznak byl symbolem příslušnosti k elitnímu sboru pilotů a personálu Luftwaffe, což byla složka německých ozbrojených sil, známá pro svou účast v mnoha významných vojenských kampaních druhé světové války.

*Vzhledem k historickému kontextu, který předmět nese, je nabízen s důrazem na vzdělávací a pamětní hodnotu, nikoli jako oslava minulosti. Je to příležitost pro historiky, sběratele a vzdělávání o temných kapitolách historie.

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“¨

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.