Neohodnoceno

Historická replika leteckého odznaku luftwaffe

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: M72
500 Kč
Kategorie: Odznaky & Vyznamenání
Položka byla vyprodána…
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Představujeme Vám novoražbu historického odznaku, který je replikou vyznamenání z období druhé světové války. Odznak charakterizuje roztažená křídla orla nesoucího svastiku, což byl během této éry symbol pravomocí a síly. Je třeba zdůraznit, že ačkoliv tento symbol je dnes vnímán jako kontroverzní, tento kousek je nabízen čistě z historických a edukativních důvodů.

Tento artefakt je zobrazením významného historického symbolu, který sloužil jako odznak německého letectva. Je důležité si uvědomit, že tento předmět je součástí naší kolektivní historické paměti a měl by být prezentován s patřičnou úctou k jeho historickému významu a kontextu.

Vzhledem k jeho citlivé povaze a významu nabízíme tento odznak jako předmět k hlubokému historickému uvědomění a reflektování, nikoliv jako oslavu minulosti. Je ideální pro historiky, pedagogy, sběratele a všechny, kteří mají zájem o studium a uchování historických artefaktů.

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.