Neohodnoceno

Numismatický artefakt 'Dein Volk ist Alles' - Historický předmět

Skladem (4 ks)
Kód: GERMAN199
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Prezentovaná medaile je novoražbou předmětu s hlubokým historickým významem. Na líci je významný nápis „DU BIST NICHTS DEIN VOLK IST ALLES“, který přeložen do češtiny znamená „Ty nejsi nic, tvůj národ je vše“. Tento slogan byl klíčovým elementem nacistické propagandy, zdůrazňující kolektivní identitu nad individuální a podporující myšlenku absolutní loajality vůči národu a vůdci.

Na rubu medaile je portrét Adolfa Hitlera, který byl ústřední postavou v nacistickém Německu a hlavním architektem druhé světové války a holokaustu. Zobrazení Hitlera na medailích a jiných propagandistických materiálech bylo běžnou praxí, která měla posílit jeho kult osobnosti.

Vzhledem k povaze a historickému kontextu této medaile je důležité přistupovat k její prezentaci s náležitou vážností. Je nezbytné zdůraznit, že předměty tohoto druhu slouží jako důležité připomenutí historických událostí a měly by být využívány k vzdělávacím a pamětním účelům, nikoliv k glorifikaci nebo oslavě minulosti.

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

Neváhejte se na cokoliv zeptat!

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.